£N Ş£K£R H£PS! F@N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

£N Ş£K£R H£PS! F@N

Grup HepsiciLerin En Şeker Fanı

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yarışma Hakkında Sorularınız

3 posters
YazarMesaj
Ezgi[*BKC*]
1. Grup Admin Eren
Ezgi[*BKC*]

Hepsiciler Gücü :
Yarışma Hakkında Sorularınız Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yarışma Hakkında Sorularınız Right_bar_bleue

Yarışma Hakkında Sorularınız Empty
MesajKonu: Yarışma Hakkında Sorularınız   Yarışma Hakkında Sorularınız Icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 7:24 pm

Soruları bu başlık altından sorunuz.
Gülçin-Ji Tuğçe
1. Grup Gülçin - Co Admin
Gülçin-Ji Tuğçe

Nerden : Herkesin ordanım deyipte sadece benim ordan olduğum yerden ; GÜLÇİN[im]İN KALBİNDEN!
Hepsiciler Gücü :
Yarışma Hakkında Sorularınız Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Yarışma Hakkında Sorularınız Right_bar_bleue

MesajKonu: Yarışma Hakkında Sorularınız   Yarışma Hakkında Sorularınız Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 5:57 pm

Ya bişi diicem 1 hazirana kadar çok geç bence şimdi başlasın bitişini sonradan ayarlayın.Ben 1 hazirana kadar unuturum Smile
http://gulcinergulfanlari.forumotion.com/
Gülçin-Ji Tuğçe
1. Grup Gülçin - Co Admin
Gülçin-Ji Tuğçe

Nerden : Herkesin ordanım deyipte sadece benim ordan olduğum yerden ; GÜLÇİN[im]İN KALBİNDEN!
Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: Yarışma Hakkında Sorularınız   Yarışma Hakkında Sorularınız Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 5:58 pm

wallpaper sadece yazılardan oluşabilir mi?
VE
sadece bir renk üzerine işlenmiş temalar olabilir mi?
http://gulcinergulfanlari.forumotion.com/
cemre-ji berfu
1. Grup Admin Cemre
cemre-ji berfu

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: Yarışma Hakkında Sorularınız   Yarışma Hakkında Sorularınız Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 9:39 pm

WaLLa bn pek anLamam bu işten Ezgi'ye sor
https://gruphepsifanclup.123.st
cemre-ji berfu
1. Grup Admin Cemre
cemre-ji berfu

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: Yarışma Hakkında Sorularınız   Yarışma Hakkında Sorularınız Icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 9:40 pm

Gülçin-Ji Tuğçe demiş ki:
Ya bişi diicem 1 hazirana kadar çok geç bence
şimdi başlasın bitişini sonradan ayarlayın.Ben 1 hazirana kadar
unuturum Smile
Hayır canım malesef.Hem o zamana kadar bizim biraz daha üye bulmamız gerekli
https://gruphepsifanclup.123.st
Ezgi[*BKC*]
1. Grup Admin Eren
Ezgi[*BKC*]

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: Yarışma Hakkında Sorularınız   Yarışma Hakkında Sorularınız Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:25 pm

evet cnm o yüzden bu arada bu sohbetleri yapmamız gerek Yarışma Hakkında Sorulara taşıyorum
Ezgi[*BKC*]
1. Grup Admin Eren
Ezgi[*BKC*]

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: Yarışma Hakkında Sorularınız   Yarışma Hakkında Sorularınız Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:34 pm

Gülçin-Ji Tuğçe demiş ki:
wallpaper sadece yazılardan oluşabilir mi?
VE
sadece bir renk üzerine işlenmiş temalar olabilir mi?

Hayır Wallpaper Hepsi resimlerden ve yazılardan oluşacak ve sitemizin adı mutlaka yazılacaktır. Sadece Yazı veya sadece resim gibi bir Wallpaper kabul edilemez.

Bu sizin zevkinize kalmış. İstediğiniz rengi ve temayı kullanabilirsiniz.
Ezgi[*BKC*]
1. Grup Admin Eren
Ezgi[*BKC*]

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: Yarışma Hakkında Sorularınız   Yarışma Hakkında Sorularınız Icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:45 pm

Arkadşlar bu konuda bir karışıklık oldu. Aslında Tuğçe ve Berfu flood yapmadılar. Ama karışıklığı düzenlemeye çalıştım olmadı. Şimdilik böyle bilin. Biraz düzenledim. umarım olmuştur.

Yarışma Hakkında Sorularınız
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-