£N Ş£K£R H£PS! F@N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

£N Ş£K£R H£PS! F@N

Grup HepsiciLerin En Şeker Fanı

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR

4 posters
YazarMesaj
En Ern-ji Aslı
Mimar
Mimar
En Ern-ji Aslı

Hepsiciler Gücü :
ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Right_bar_bleue

ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Empty
MesajKonu: ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR   ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 9:30 pm

ABART ABARTA BİLDİĞİN KDAR SAÇMALA ŞAÇMALA BİLDİĞİN KADAR
cemre-ji berfu
1. Grup Admin Cemre
cemre-ji berfu

Hepsiciler Gücü :
ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Left_bar_bleue0 / 1000 / 100ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR   ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 8:56 am

Ben varya dünyanın en ünlü insanıyım.Herkes beni tanır.Tabi siz tanırmısınız biLmem.Her gün teLevizyonda bir programdan beni çağırılar ama ben gitmem.Yoksa hayranLarım üstüme saLdırıyorLar Very Happy (:
https://gruphepsifanclup.123.st
Gülçin-Ji Tuğçe
1. Grup Gülçin - Co Admin
Gülçin-Ji Tuğçe

Nerden : Herkesin ordanım deyipte sadece benim ordan olduğum yerden ; GÜLÇİN[im]İN KALBİNDEN!
Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR   ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 11:19 am

Dünyada bulamayacağın kadar güzl sesim var.Kimse benle uğraşamaz.Sesim kadar inatçıyımdır.Ne istersem alırım.15 Villa ve 25 Jeepim var sahihle 5 almanyada 9 ABD de 87 tane aşırı konforlu evim var her birinde en az 30 çalışan var.
(AŞIRI SAÇMALADIM GALİBA Very Happy)
http://gulcinergulfanlari.forumotion.com/
cemre-ji berfu
1. Grup Admin Cemre
cemre-ji berfu

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR   ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Icon_minitimePerş. Nis. 24, 2008 4:59 pm

Çoook aşırı derece zenginim.Cemre iLe beraber yaşıyorum.Dünyadaki en güzeL evLeri tekini 1 triLyona aLdım ve de 58 tane viLLam var her biri 85 odaLı 15 katLı

TopLam 58 tiriLyona bu evLeri aLdım
Ezgi[*BKC*]
1. Grup Admin Eren
Ezgi[*BKC*]

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR   ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:01 am

ben var ya ben türkiyenin ileri gelenlerinden biriyim Sakıp Sabancı'dan bile zenginim. o bile beni görünce selam verir ve gelip elimi öper. Eren'le birlikte yaşıoruz. hergün dışarda kahvaltı ediyoruz. herkesten daha mutluyum ben.

tam 248 şehirde(yurtdışı da dahil) villalarım var. türkiyeye 15 katlı 8 tane apartman yaptırttım. odaları çok büyük. 240 metre kare. villarımdan biri 6 katlı diğerleri 5,4 veya 3 katlı. 6 katlı olanda yaşıyorum. 3 katlı evlerin çoğunu aileme akrabalarıma ve arkadaşlarıma verdim. 6 katlı olan evimde Eren'le birlikte yaşıyorum. 2 katta odalarımız, ilk katta banyo, mutfak ve diğer katlarda spor odası fln var.
cemre-ji berfu
1. Grup Admin Cemre
cemre-ji berfu

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR   ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 10:18 am

cemre-ji berfu demiş ki:
Çoook aşırı derece zenginim.Cemre iLe beraber yaşıyorum.Dünyadaki en güzeL evLeri tekini 1 triLyona aLdım ve de 58 tane viLLam var her biri 85 odaLı 15 katLı

TopLam 58 tiriLyona bu evLeri aLdım
Gülçin-Ji Tuğçe
1. Grup Gülçin - Co Admin
Gülçin-Ji Tuğçe

Nerden : Herkesin ordanım deyipte sadece benim ordan olduğum yerden ; GÜLÇİN[im]İN KALBİNDEN!
Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR   ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Icon_minitimePaz Nis. 27, 2008 11:53 am

Ben varya bnn 18 tane Hot Chopper araba.Aldım trinyonlara mal oldu.13 tane karavan aldım hepsinide Gülçinime aldım...
http://gulcinergulfanlari.forumotion.com/
En Ern-ji Aslı
Mimar
Mimar
En Ern-ji Aslı

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR   ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR Icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 6:24 pm

amada atmışsınız Very Happy Very Happy Smile Rolling Eyes cyclops affraid ben breakfittinmidir nedir onun karısıyımda çaktırmıyorum hehehehehe

ÖV KENDİNİ ÖVE BİLDİĞN KADAR
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-