£N Ş£K£R H£PS! F@N
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

£N Ş£K£R H£PS! F@N

Grup HepsiciLerin En Şeker Fanı

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İltifat et way be desinler!!(:

5 posters
YazarMesaj
cemre-ji berfu
1. Grup Admin Cemre
cemre-ji berfu

Hepsiciler Gücü :
İltifat et way be desinler!!(: Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İltifat et way be desinler!!(: Right_bar_bleue

İltifat et way be desinler!!(: Empty
MesajKonu: İltifat et way be desinler!!(:   İltifat et way be desinler!!(: Icon_minitimeÇarş. Nis. 16, 2008 10:29 am

Bu oyunda HEpsi grubu kıslarından birine iltifat edices alttaki ütyede beqenirse way be dicek..

ŞiMdİ UzAkLaRdAsIn BeNiMlE DeĞiL, AdIn KaLbİmDe DiLiMdE Değİl, KaLbİm SeNiNlE, EİmDe DeĞiL CeMrEmm!
https://gruphepsifanclup.123.st
Gülçin-Ji Tuğçe
1. Grup Gülçin - Co Admin
Gülçin-Ji Tuğçe

Nerden : Herkesin ordanım deyipte sadece benim ordan olduğum yerden ; GÜLÇİN[im]İN KALBİNDEN!
Hepsiciler Gücü :
İltifat et way be desinler!!(: Left_bar_bleue0 / 1000 / 100İltifat et way be desinler!!(: Right_bar_bleue

MesajKonu: Geri: İltifat et way be desinler!!(:   İltifat et way be desinler!!(: Icon_minitimePerş. Nis. 17, 2008 3:56 pm

Way değil WOOOOWWWW.....

Yüzüne bakmaya ,elini tutmaya, gözlerinde kaybolmaya hasret bu can(Gülçin)....
http://gulcinergulfanlari.forumotion.com/
En Ern-ji Aslı
Mimar
Mimar
En Ern-ji Aslı

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: İltifat et way be desinler!!(:   İltifat et way be desinler!!(: Icon_minitimeCuma Nis. 18, 2008 9:15 pm

HEPSİ GİDİCİ SEN KALICI HEPSİ ANLIK SEN HAYAT BOYU HEPSİ ÇOÇUKÇU SEN GERÇEK HEPSİ ÖYLESİNE SEN ÖLESİYE ERENİM KUSUM KUŞUM BENİM BEİKOM BENİM AŞKIM BENİM

En son En Ern-ji Aslı tarafından Cuma Mayıs 16, 2008 6:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cemre-ji berfu
1. Grup Admin Cemre
cemre-ji berfu

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: İltifat et way be desinler!!(:   İltifat et way be desinler!!(: Icon_minitimePtsi Nis. 21, 2008 8:57 am

vaayyyyyyyyyy
Cemre'mmmm bu söz sana!Hepsi güzeL sen özeL.Neden sen özeLsin?En güzeL sensin?Beni niye büyüLedin?Neden ben böyLeyim?Neden bu kadar soru soruyorum?Hepsi senin yüzünden Cemree'mmmmm
BrCmR
Avukat
Avukat
BrCmR

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: İltifat et way be desinler!!(:   İltifat et way be desinler!!(: Icon_minitimeSalı Nis. 22, 2008 7:04 pm

Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibi değil, özlediğimi bil her an çünkü hiç bir şey seni sevmek gibi değil Cemre*mmmmmm
Ezgi[*BKC*]
1. Grup Admin Eren
Ezgi[*BKC*]

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: İltifat et way be desinler!!(:   İltifat et way be desinler!!(: Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 9:10 am

Gecenin karanlığında, güneşin ışığında,
Suyun damlasında, selin coşkusunda
Kimi yanımdasın kimi rüyamda
Ama hep aklımdasın sakın unutma Eren'im bebeğim ruhum aşkım böceğim gerçeğim herşeyimm benim birtanem öl desen ölecveğim
cemre-ji berfu
1. Grup Admin Cemre
cemre-ji berfu

Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: İltifat et way be desinler!!(:   İltifat et way be desinler!!(: Icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 10:14 am

Way bee
ŞiMdİ UzAkLaRdAsIn BeNiMlE DeĞiL, AdIn KaLbİmDe DiLiMdE Değİl, KaLbİm SeNiNlE, EİmDe DeĞiL CeMrEmm!
Gülçin-Ji Tuğçe
1. Grup Gülçin - Co Admin
Gülçin-Ji Tuğçe

Nerden : Herkesin ordanım deyipte sadece benim ordan olduğum yerden ; GÜLÇİN[im]İN KALBİNDEN!
Hepsiciler Gücü :

MesajKonu: Geri: İltifat et way be desinler!!(:   İltifat et way be desinler!!(: Icon_minitimeCuma Mayıs 02, 2008 4:44 pm

Bunu söylemiştin

Bu laf bebeğime(Gülçin)!Bizzat kendi lafımdır.Hiç bi yerden alıntı değil!

Kalbim taşınmaz oldu.Neden mi?İçine senin aşkınla doldurdum.Bedenime ağır geldi....
http://gulcinergulfanlari.forumotion.com/

İltifat et way be desinler!!(:
1 sayfadaki 1 sayfası